Ricochet

Hedefimiz; çiftçilerimizin son derece memnun olabilmesi için her zaman verimli, güvenilir ve dayanıklı makineler geliştirmektir. Bu hedefe ulaşabilmek için çok basit yöntemler kullanıyoruz:

1. Tüm müşterilerimizden gelen geri bildirim ve tavsiyeleri çok dikkatli dinleyip, onları ciddiyetle dikkate alıyoruz.
2. Mühendis ve tasarımcılarımızın eğitim ve çalışmalarına düzenli yatırım yapıp en modern cihazlarla çalışmalarını sağlıyoruz.
3. Her yeni ihtiyacı hemen yakalamak için sürekli olarak pazar dinamiklerini inceliyoruz.
4. Tüm işlevsel ve güvenirlik testlerine yoğunlaşarak, her bir projeyi özenle ve profesyonel olarak geliştiriyoruz.
5. Tedarikçilerimizi ve endüstriyel ortaklarımızı büyük bir itinayla seçiyoruz.
6. Müşterilerimizi tamamen memnun etmeye hazır olduğundan emin olduğumuz yeni ürünleri piyasaya sürüyoruz.
7. Gerektiğinde, müşterilerimizin her birinin problemlerine anında müdahale ediyoruz.


BİLGİSAYAR DESTEKLİ TASARIM

Modern ve ileri teknolojiye dayalı ürünler yalnızca bilgisayar yardımıyla geliştirilmektedir. Gallignani tasarımcıları ve mühendisleri, birkaç yıldır CAD, FEM ve PDM sistemlerini kullanır ve en yenilikçi cihazları her zaman güncellerler.

TARLA DENEMELERİ
Tarla denemeleri, makinelerin sağlamlığını ve güvenilirliğini garanti etmek adına oldukça önemli bir işlemdir. Üretim hattına girmeden önce her yeni model, AR-GE ekibimizin gerçek partnerleri olduğunu düşündüğümüz çiftçilerimiz tarafından geniş kapsamlı olarak test edilir.

ÜRETİM
Gallignani makinelerinin her biri, uzmanlaşmış ve oldukça yetenekli personel tarafından büyük bir özenle üretilmektedir. Tüm parçalar, yalnızca en iyi malzemeler ve en modern işleme tekniklerinin kullanımıyla oluşturulur. Her bir parçanın montajı titizlik, hassasiyet ve talimatların takibini gerektirir ve bütün makineler, tüm üretim sürecinde kalite testine tabi tutulur.

TEKNİK SERVİS
Tüm Gallignani makineleri uzun yıllar boyunca en iyi performansla çalışmalıdır. Beklenmeyen bir durumda, yalnızca müşteri memnuniyetini amaçlayan teknik servis ekibimiz her zaman en hızlı şekilde yardıma hazırdır.